Trwa ładowanie proszę czekać ...

Pojemnik na skrytki zabezpieczony przed zapachem; oto dlaczego go potrzebujesz - Historia skrytek

18 listopada 2021

A Stash Story: Smell Proof Stash Box

"To pudełko Smell Proof Stash Box okazało się absolutnym ratunkiem.

Aby w pełni zrozumieć, jak to pudełko zmieniło moje życie i trzymało mnie z dala od kłopotów, muszę przewinąć do tyłu i cofnąć się do czasów, kiedy byłem przekonany, że marihuana nie śmierdzi. Tak, to prawda. Byłem tak młody i tak nieświadomy, że nie wierzyłem, że marihuana ma charakterystyczny i utrzymujący się smród.

Reeeeeeee-wind

W czasach gimnazjalnych nie było potrzeby posiadania zapachowego pudełka na trawkę, głównie dlatego, że tak naprawdę nie interesowałem się trawką. Nie paliłam jej i dlatego nie potrzebowałam pudełka na skrytki! Wszyscy moi przyjaciele palili trawkę i choć nie jestem tego w 100% pewien, wydaje mi się, że moi rodzice i starsza siostra również. Może dlatego nie było to dla mnie nowością ani nie kusiło mnie. Przeskoczyłem do szkoły średniej, gdzie w moim rodzinnym mieście trzeba było się bardzo starać, żeby nie palić trawki. Nie trzeba dodawać, że w 10 klasie paliłem już co drugi dzień. Nigdy jednak nie miałem własnego zioła. Zawsze był jakiś mój kumpel, który był gotowy zapalić i wydymać mnie swoim towarem. I znowu, nigdy nie przeszła mi przez głowę myśl, jak "schować" swój towar. Szybko do przodu do 11 klasy. W obawie, że zostanę uznany za chama, zacząłem kupować własną marihuanę! Od najlepszego przyjaciela mojej siostry... Posiadanie własnego zioła oznaczało posiadanie własnego pudełka, prawda? Cóż... nie. Pudełko na skrytki nawet nie przyszło mi do głowy i zdecydowałem, że mała torebka na kanapki wystarczy. Robiłam tak aż do pierwszego roku studiów - nikt w moim domu nigdy nie kwestionował nieznanego zapachu, prawdopodobnie dlatego, że był on dla nich bardzo znajomy. I wiecie, coś tam o rzucaniu kamieniami ze szklanego domu i takie tam.

Sprawdzian rzeczywistości dla pierwszoroczniaka

Nie minął nawet tydzień od rozpoczęcia życia w akademiku, a mój współlokator odciągnął mnie na bok pewnego ranka i zapytał, czy chcę się wywalić, bo jeśli tego właśnie szukam, to odwalam fenomenalną robotę. Na początku trudno było traktować go poważnie. Był typowym studentem z wymiany - cichy, powściągliwy i prostolinijny. Nie wiedziałam nawet, czy mówi poważnie, czy żartuje. Następną rzeczą, którą pamiętam, jest to, że sięgnął pod łóżko po coś, co wydawało się skrzynką z narzędziami. Kiedy ją otworzył, wszystko stało się jasne. To jest skrytka. To jest JEGO skrytka. Wyjaśnił, że zapach mojego zioła podnosił brwi w budynku, z naszym RA gorącym na moim tropie. Powiedziałam mu, że nie wiedziałam, że zapach jest aż tak okropny. Nie będę kłamał, byłem w trybie paniki. Zrobił co w jego mocy, aby mnie uspokoić, mówiąc, że będzie dobrze, gdy dostanę moje ręce na zapach dowód pudełko stash. Wysłał mi link do tego złego chłopca. Oto najlepszy zapach dowód pudełko schowek wokół tej stronie równika. Od tamtej pory zabieram to pudełko w trasy, do domu, na kemping - wszędzie. Może z łatwością służyć jako skrzynka na narzędzia, więc ma tę dodatkową zaletę, że nigdy nie wzbudza sensacji. Zostałem zatrzymany za przekroczenie prędkości z nią na siedzeniu pasażera i policja nawet nie zakwestionowała jej przeznaczenia. Nie mogli nic wyczuć.

Pojemnik na przechowywanie

Jeśli szukasz odpornej na zapachy skrytki, która wygląda całkiem nieźle, to jest właśnie ta. Jest hermetyczna, wodoodporna i dostępna w kilku różnych kształtach i rozmiarach. Na górze twardej obudowy znajduje się wygodny uchwyt, który przydaje się podczas przenoszenia z jednego miejsca do drugiego. Na dodatek jest to walizka zamykana na klucz, więc jeśli naprawdę chcesz się upewnić, że nikt nie dostanie się do środka, wystarczy założyć zamek, aby zapewnić bezpieczeństwo."

Większość entuzjastów marihuany ma w swoim życiu specjalny pojemnik. Jest to pojemnik, który trzyma wiele rzeczy bardzo bliskich i drogich ich sercu. Papierosy, młynki, filtry i wiele więcej, pojemnik na trawkę

może wiele powiedzieć o jego właścicielu. Czy jest duże? Małe? Brudny? Czysta? Uporządkowane? A może niechlujny? A co z historią, która się za tym kryje?

W Stash Story

staramy się ujawnić osobiste akcenty związane z wyborem miejsca do przechowywania ziół. Twoja skrytka może być prezentem, odkryciem lub objawieniem. Ale my chcemy to zobaczyć!

0 0 głosowanie Artykuł Ocena