Trwa ładowanie proszę czekać ...

Jak sporządzić nalewkę z konopi indyjskich

27 kwietnia 2022

Jak zrobić nalewkę z konopi indyjskich

Opublikowany przez Marijuana Doctors on 11/23/2015 in Konsumpcja

Zaktualizowano 25 maja 2018 r. Treść medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Wiele lat temu nalewki z marihuany były łatwo dostępne w przeciętnym sklepie zielarskim, ponieważ uważano je za zupełnie normalny sposób leczenia różnych dolegliwości. Obecnie, gdy medyczna marihuana jest znów legalna w wielu stanach, nalewki są znów dostępne, ale nie tak popularne jak inne sposoby wykorzystania medycznej marihuany.

Nalewki w sklepie

Być może należy spojrzeć na to w innym świetle, ponieważ nalewki mogą być bardzo pomocne i dyskretne. Aby uzyskać szybki efekt, kilka kropli można umieścić pod językiem. Jeśli pożądany jest wolniejszy efekt, można dodać je do jedzenia. Dawkowanie nalewki staje się łatwiejsze, a ponadto nie ma ona zapachu, co sprawia, że można ją bezpiecznie przewozić i stosować jako środek leczniczy.

Nalewki nie są drogie w wykonaniu i dobrze przechowują się w lodówce. Zaletą jest to, że zawierają wszystkie 80 kannabinoidów i działają szybko.

Co jest potrzebne?

Czysty alkohol zbożowy 90% lub wyższy; blender; sitko; słoik z pokrywką; brązowa butelka na lekarstwa z kroplomierzem; lejek i wybrane konopie.

Sposób przyrządzania nalewki

Odpowiednia proporcja to 1 gram konopi na 35 ml alkoholu. (Zwiększ do pożądanej ilości)

Rozdrobnij konopie, ale nie do postaci proszku.

Włóż konopie do słoika i mocz od jednego do kilku dni. Moczenie pozwala na wchłonięcie THC i CBD przez alkohol. (Na początku może być konieczne eksperymentowanie, aż znajdziesz odpowiednią dla siebie nalewkę) Codziennie delikatnie potrząsaj butelką.

Po upływie wymaganego czasu odcedź roślinę. Bardzo dobrze sprawdza się ściereczka do sera lub filtr do kawy. Przechwyć płyn i przelej go do brązowej butelki. Przechowuj ją w chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła, np. w lodówce lub ciemnej szafce.

Zacznij od małej dawki i pamiętaj, że eksperymentowanie jest tutaj na porządku dziennym.

Wyniki:

Podobnie jak w przypadku innych sposobów stosowania medycznej marihuany, nalewka odnosi się do tych samych problemów medycznych z doskonałym skutkiem. Czas reakcji jest szybki, a efekt może utrzymywać się przez długi czas.