Trwa ładowanie proszę czekać ...

Palenie zioła i gry - Nightmare OG Strain i Concrete Genie

26 grudnia 2021

Concrete Genie to piękna gra fabularna o poszukiwaniu swojego miejsca w świecie, nawet jeśli jest on pełen kutasów i łobuzów. Wcielasz się w postać dzieciaka z wielkim magicznym pędzlem, który maluje graffiti świetlnych potworów na wszystkich ścianach w mieście i spędza z nimi czas. Jeśli to nie brzmi zabawnie, cóż... to... nie brzmisz zabawnie. Pierwsze 10 minut przedstawia naszego głównego bohatera jako wyrzutka, dręczonego przez inne dzieci w mieście, który podarł swój mały szkicownik i zrzucił go z dachu, by spadł na ulice miasta. Pierwsza strona, którą znajduje na swojej misji odzyskania wszystkich stron, ma rysunek, który on / ty zrobił / pokolorował wcześniej, potwora o imieniu Luna ... który nagle ożywa! Chyba powinienem powiedzieć Dżin o imieniu Luna, ale te rzeczy wyglądają cholernie przerażająco. Luna następnie daje ci gigantyczny magiczny pędzel i zleca ci naprawę...

...CAŁEGO PIEPRZONEGO MIASTA!

Daj spokój, jestem tylko dzieckiem...

...a życie jest koszmarem... OG...

NIGHTMARE OG!

Zazwyczaj preferuję odmianę z dominacją Sativy do moich gier wideo, bo dzięki niej nie zasnę z kontrolerem w ręku. Tym razem skłaniam się ku Indica. Nightmare OG jest odmianą, którą wybrałem w tym tygodniu. Jest to krzyżówka OG18 i White Nightmare. Znana jest z nut jagodowych i cytrynowych, ale okazało się, że worek, który paliliśmy miał ostry, gazowy zapach, który całkowicie przygotował nas na efekty, które miały nadejść. Ten mocny uderzenie jest dość uspokajający, więc można się spodziewać, że osiągniecie nowy poziom zen podczas malowania małego miasteczka Druska z powrotem do życia.

Sprawdzajcie twitch.tv/highermentality420 w każdą środę dla Press X to Get High (od 20:00 EST do późna), aby zobaczyć jak egzotyczne odmiany palą głupi chłopcy!

Śledź Press X na Facebooku!

Impreza przez całą noc...w każdą środę!

0 0 głosowanie Artykuł Ocena