Trwa ładowanie proszę czekać ...

Jack the Ripper: Przegląd odmian marihuany

28 listopada 2021

Kuba Rozpruwacz.

Wiele lat temu, w sennym londyńskim miasteczku, ten tajemniczy morderca terroryzował miasto, niosąc śmierć i zniszczenie, gdziekolwiek się pojawił. Potem zniknął w cieniu, tak samo tajemniczo jak się pojawił.

Teraz powrócił, w... odmianie marihuany? Podczas gdy nazwanie odmiany po seryjnym mordercy

wydaje się dziwne, Jack the Ripper jest wspaniałą odmianą sativy, którą mogą cieszyć się entuzjaści marihuany na całym świecie. W tym poście złożymy Jackowi wizytę i zobaczymy, co ma do zaoferowania.

Przegląd Kuby Rozpruwacza

Jack the Ripper jest odmianą sativy, z odrobiną indica, z energetyzującymi efektami. Wiele osób uważa, że marihuana czyni cię leniwym lub sennym, albo daje ci apetyt

na słodycze, ale niektóre odmiany dają ci zastrzyk energii lepszy niż dodatkowy łyk napoju energetycznego. Jeśli masz trudny dzień na znalezienie energii w pracy, trudno ci się skupić lub nie wyspałeś się najlepiej ostatniej nocy, Jack the Ripper może ci pomóc, dając ci życie zamiast, cóż, zabijać cię.

Kto stworzył Kubę Rozpruwacza?

TGA Genetics produkuje tę odmianę, ale możesz myśleć, że Subcool ją wyhodował. Subcool nazwał ją tak, ponieważ "jest to absolutnie zabójcze zioło". Oczywiście, zabójcze w sensie, że jest dobre, a nie, że może cię zabić, dla tych, którzy nadal myślą, że Reefer Madness

jest rzeczą, którą można poważnie obserwować.

Odmiana ta pochodzi od innej odmiany sativy, Jack's Cleaner, i Space Queen. Te dwie odmiany zostały połączone, aby stworzyć odmianę, o której mówimy, i chłopcze, została ona dobrze wyhodowana.

Wygląd

Odmiana Jack the Ripper jest zielonkawa, z niektórymi liśćmi cukrowymi, które są żółte. Można też zauważyć pomarańczowe słupki. Buds są bardziej gęste i mają owalny kształt. Jeśli nie jesteś pewien, czy ta odmiana to Jack the Ripper, porozmawiaj z budtenderem.

Czego można się spodziewać podczas palenia

Jest to odmiana, która daje energię i skupienie. Nie jest to najlepsza odmiana na bezsenność lub niepokój, ale jest idealna na depresję i ogólne zmęczenie. Kiedy ją palisz, możesz poczuć się podniesiony na duchu i bardziej pozytywnie nastawiony do samego siebie. Jeśli kiedykolwiek miałeś epizod depresyjny, palenie tej odmiany może sprawić, że poczujesz się bardziej zmotywowany. Niektóre dobre momenty na jej spożycie to:

 • Podczas imprezy, kiedy chcesz zwrócić na siebie uwagę.
 • W pracy, kiedy jesteś zdruzgotany i potrzebujesz podnieść się na duchu.
 • Kiedy nie wyspałeś się ostatniej nocy.
 • Kiedy masz ochotę na całonocną zabawę.
 • Kiedy musisz się skupić na projekcie i nie rozpraszać się zbytnio.
 • Kiedy potrzebujesz pozytywnego bodźca po negatywnym dniu.

Odmiana ta odpręża, ale w sposób, który uspokaja nerwy i daje energię, której potrzebujesz, aby być produktywnym. Poczujesz się euforycznie, ale nie przesadnie. Na szczęście, nie powoduje ona również tremy. Ma umiarkowaną ilość THC, więc możesz chcieć zacząć od małej dawki.

To, co nam się podoba w tej odmianie, to idealna równowaga. Jej 30 procentowa zawartość indica idzie długą drogą, aby zapewnić doskonale zrównoważoną odmianę.

Właściwości medyczne

Coraz więcej osób dostrzega korzyści płynące z medycznej marihuany, a Jack zdecydowanie posiada takie właściwości. Niektóre dolegliwości medyczne, które może leczyć Jack the Ripper, to:

 • Stres. Jeśli czujesz się nadmiernie zestresowany, Jack może to leczyć i pozwolić Ci pracować nad wyeliminowaniem tych czynników stresogennych.
 • Ponieważ pozwala Ci się skupić, Jack jest idealny dla osób z ADHD.
 • Ból przewlekły. Jak wiele szczepów, Jack może mieć właściwości uśmierzające ból. CBD jestdobre również w tym przypadku.
 • Brak apetytu. Podobnie jak w przypadku wielu szczepów, możesz doświadczyć pobudzonego apetytu.
 • Chroniczne zmęczenie. Jeśli zawsze odczuwasz niski poziom energii, nawet jeśli dobrze śpisz i pijesz kofeinę, Jack może być w stanie pomóc.
 • Chociaż nie jest to zalecane, niektórzy mogą zauważyć, że mogą lepiej spać. Po zużyciu efektów energetycznych, niektórzy mogą być w stanie skupić się bardziej na spaniu, zamiast rozpraszać się. Ponownie, to wszystko zależy od danej osoby.

Smak

Dla niektórych użytkowników marihuany, smak nie ma znaczenia. Dla innych, smak odgrywa ważną rolę w ich doświadczeniach. Kiedy poczujesz zapach, możesz zauważyć cytrusowy zapach, a smak kontynuuje ten temat z cytrynowym, sosnowym posmakiem. Jest to mieszanka smaków, która wielu osobom przypadnie do gustu - my wiemy, że tak było. Zamiast być zabójcą, ten Jack jest przyjemny i cytrynowy, łącząc oryginalność smaku z odrobiną swojskości.

Jak to jest palić?

Niektóre odmiany są trochę trudne do palenia. Możecie skończyć kaszląc lub nie mogąc złapać oddechu. Jack the Ripper stara się być bardziej aksamitny w swoich smakach. Jak tylko wydychasz, gładkość jest całkiem dobra. Ach.

Na co zwracać uwagę

Podczas gdy Jack the Ripper jest wspaniałą odmianą, powinieneś palić ją w małych dawkach, aż będziesz wiedział, czego się spodziewać. Jeśli będziesz palił większe dawki, możesz doświadczyć:

 • Bawełniane usta
 • Suche oczy
 • Odwodnienie
 • Suche oczy
 • Swędzenie oczu
 • Możliwa paranoja w większych dawkach.

Wiele z tych skutków ubocznych będzie pochodzić od przypadkowych palaczy. Wielu weteranów wie, że nawodnienie, stosowanie kropli do oczu i palenie w miejscu, które nie sprawia, że czujesz się niekomfortowo, to kilka sposobów, aby cieszyć się pozytywnymi efektami i uniknąć negatywnych skutków.

Wnioski

Dajemy tej odmianie kciuka w górę. Jack the Ripper jest zabójczą odmianą, ale zabójczą w taki sposób, że zabija twój brak motywacji i wypruwa flaki twojemu brakowi koncentracji. Jest to odmiana, którą warto wypróbować, jeśli jesteś w lokalnej palarni.

Możecie ją znaleźć w większej ilości form niż tylko buds. Wosk, kulki, lista jest długa. Niezależnie od preferencji, Jack the Ripper jest przyjacielem, którego pokochasz i który sprawi, że prawie zapomnisz, że dawno temu Jack the Ripper był mordercą najwyższego stopnia. Więc skręć jointa, posłuchaj muzyki, zagraj w grę lub obejrzyj film

i zobacz, co myślisz.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena