Trwa ładowanie proszę czekać ...

Upaliłam się i poszłam do dentysty.

14 lutego 2022

To było co najmniej traumatyczne przeżycie.

Słuchaj, nikt nie lubi chodzić do dentysty. Miałem zaplanowane spotkanie, aby uzyskać dwa ubytki wypełnione (muszę nitkować więcej, wiem, wiem), że byłem przerażony, więc kiedy dzień w końcu walcowane wokół i musiałem iść, pomyślałem, że uzyskanie wysokiej może tylko uczynić rzeczy nieco mniej straszne.

Rany, myliłem się.

Z większością rzeczy w życiu, palenie trochę zioła tylko sprawia, że rzeczy lepiej. Niezależnie od tego, czy oglądasz film, uczestniczysz w imprezie sportowej, czy wychodzisz na spotkanie towarzyskie, odrobina marihuany jest zazwyczaj wisienką na torcie przyjemnej sytuacji. Jednak palenie i dwugodzinne wiercenie w ustach jest mniej przyjemne.

Oto jak to wszystko się potoczyło:

Na początek, dlaczego dentyści nigdy nie są punktualni? Pokazałem się na mój 1:30 pm mianowania na 1:20, bo lubię być trochę wcześnie. Wczesne jest zawsze lepsze niż późne, w moich książkach. Biorę moją punktualność poważnie i oczekuję, że wszyscy wokół mnie zrobią to samo, zwłaszcza moi pracownicy medyczni. Krótka historia, w końcu przyjęli mnie o 14:20.

Siedziałem w poczekalni przez całą godzinę, po prostu odświeżając Instagram i starając się nie wyglądać zbyt wysoko. Ciągle przepraszali, mówiąc mi, że mają zaległości, a spotkanie przede mną trwało długo. Kiedy w końcu skończyli z tym biedakiem przede mną, wyszedł on w kierunku recepcji i okazało się, że to mój tata. Co to za dziwny, niezgłębiony zbieg okoliczności? Jakie są szanse, że miałbym wizytę u dentysty zaplanowaną dokładnie tego samego dnia co mój ojciec, zaraz po nim, u tego samego dentysty, a żaden z nas nie wiedział o tym wcześniej?

Szanse na to, że tak się stanie są astronomiczne, a fakt, że byłem na haju sprawił, że nie mogłem tego pojąć. Z jednej strony, zawsze miło jest wpaść na starego człowieka. Z drugiej strony, nie byłem przygotowany na to, że zobaczę go w moim stanie. W dodatku, zbliżające się spotkanie wciąż tkwiło w mojej głowie, więc przyjemna niespodzianka została przerwana, gdy odprowadzono mnie na spotkanie z moim losem.

Przed rozpoczęciem z wiertłami i elektronarzędziami, musieli zamrozić moje usta. Jeśli kiedykolwiek miałeś zamrożone usta u dentysty, to jesteś zaznajomiony z tą okropnie smakującą strzykawką, którą wbijają ci w dziąsła i dziwnym, nieprzyjemnym uczuciem, kiedy całe usta (łącznie z językiem) drętwieją.

Uwaga: posiadanie zamarzniętej twarzy z brodą jest niesamowitym przeżyciem. Nie mogłem przestać głaskać własnej brody.

Chyba byłem zbyt duży i silny dla ich słabych środków uspokajających, ponieważ zamrażanie nie działało tak dobrze, jak powinno. Zamiast dać mi jeszcze kilka minut, dentysta zdecydował się wstrzyknąć mi jeszcze kilka zastrzyków zamrażającego soku w dziąsła. Wpompował tam tak dużo, że niemal natychmiast poczułem, że zaczynają drętwieć.

Kiedy moje usta były już zamrożone, zaczął wbijać mi je młotkiem. Pomimo tego, że byłam zamrożona i nie czułam bólu, to nadal jest to niezwykle nieprzyjemne, gdy tego rodzaju maszyna pracuje nad wnętrzem twoich ust. Próbowałam zamknąć oczy, zrelaksować się i skupić na oddychaniu, ale to było prawie niemożliwe.

W połowie zabiegu mój dentysta poinformował mnie, że jest jeszcze jeden ubytek, który mu się nie podoba i że zamierza wypełnić trzeci, kiedy ja tam będę. Co za szczęśliwa niespodzianka! Yahoo!

Mój czas na fotelu trwał prawie dwie godziny. Myślałem, że pojawię się o 1:30 i zniknę do 2:30, ale teraz była prawie 4:30. Wstaję, czując się oszołomiony i dziwny, i sauntered nad do licznika, aby zapłacić. Szczerze mówiąc, myślę, że to dość niegrzeczne, że muszę siedzieć przez męczące kilka godzin, a potem jestem tym, który był winien im pieniądze? Szczerze mówiąc, to się nie trzyma kupy.

Miła pani przy ladzie, która jestem pewien, że posadzili tam strategicznie, aby złamać złe wieści, poinformowała mnie, że mój rachunek wyniósł ponad 1000 dolarów. Moja szczęka prawie uderzyła o podłogę, i to nie dlatego, że nie mogłem jej poczuć. Zapłaciłem ponad 1000 dolarów, aby mieć mój dzień zrujnowany, a lewo uczucie jak gówno ze śliną kapiącą z mojej twarzy. Mówiąc o złym interesie. To nawet nie jest dzień, który zioło mogłoby uratować.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena