Trwa ładowanie proszę czekać ...

ConspiracyFiles Ziemia jest prostokątem

16 grudnia 2021

Gotowy, aby mieć swój umysł wysadzony? Wszystko, co wydawało ci się, że kiedyś wiedziałeś, było kłamstwem.

Trawka jest bramą do otwarcia twojego umysłu. Pozwala Ci myśleć inaczej i zadawać pytania, które w przeciwnym razie nigdy nie przyszłyby Ci do głowy. To świetne narzędzie do poszerzania swojej świadomości i odkrywania możliwości. Dziś zajmiemy się tematem kształtu Ziemi. Czy jest płaska? Czy może być okrągła? A może nie jest ani jednym, ani drugim?

Powszechny konsensus jest taki, że Ziemia jest okrągła, jednak istnieje zaskakująca ilość ludzi, którzy uważają, że nasza planeta jest płaska. Na przykład, wielcy NBA Kyrie Irving i Shaquille O'Neal wyrazili swoją logikę na temat tego, że Ziemia jest płaska, podobnie jak raper B.o.B.

Ogólna logika płaskoziemców jest taka, że nie można zobaczyć zakrętu, nawet gdy jest się w wysokim budynku lub samolocie. Jeśli Ziemia byłaby naprawdę zakrzywiona, to czy nie można by jej było zobaczyć z wysokiego punktu widzenia? Chociaż nie mogę nie zgodzić się z ich logiką, nie wierzę w ich twierdzenie, ponieważ do tej pory osiągnęlibyśmy już krawędź świata.

Nie ma możliwości, aby Ziemia posiadała krawędzie, które wpadają w pustą przestrzenną otchłań, z całkowicie nieodkrytym podbrzuszem, a my jeszcze go nie znaleźliśmy. Zdaję sobie sprawę, że istnieją duże połacie oceanu wciąż nieodkryte, ale nie sądzisz, że z całą technologią, jaką dysponujemy, wiedzielibyśmy, gdyby Ziemia po prostu zatrzymała się w pewnym momencie? Statystycznie rzecz biorąc, krawędzie Ziemi nie byłyby w całości oceanem; niektóre z tych punktów odcięcia musiałyby być lądem. Czy myślisz, że są ludzie żyjący na krawędzi ziemi i po prostu nie wspomnieli o tym? Wątpię.

Na odwrót, uczono nas przez pokolenia, że ziemia jest okrągła. Jednakże, ilu znasz ludzi, którzy rzeczywiście byli w przestrzeni kosmicznej i widzieli ją pod odpowiednim kątem? Jako wykształcone, inteligentne społeczeństwo, być może nie powinniśmy ślepo wierzyć we wszystko, co nam się mówi. Być może Ziemia nie jest okrągła, po wszystkim.

Ziemia jest w rzeczywistości prostokątem.

Pomyśl o tym, to jedyne logiczne rozwiązanie.

Na początek wyjaśniłoby to, dlaczego nie można zobaczyć krzywej na powierzchni ziemi, niezależnie od wysokości. Prostokąt ma 6 płaskich boków, z płaskim terenem na każdym z nich. W ten sposób nie byłoby również niezamieszkanego spodu planety, po prostu różne strony planety z powierzchniami nadającymi się do życia.

Wyjaśniałoby to również, dlaczego nie ma "krawędzi świata", z której można by spaść, jak wierzy większość płaskoziemców. Zamiast tego, prostokąt miałby tylko spiczaste rogi. Hmm... co jest takiego, co można znaleźć w każdej części świata, co jest spiczaste? Och, nie wiem, co z GÓRAMI?

Nie twierdzę, że kula ziemska ma idealnie symetryczny kształt; nie jestem szalony! Prawdopodobnie są jakieś drobne niedoskonałości, ale ziemia w kształcie prostokąta jest jedyną odpowiedzią, która ma całkowity sens. Jeśli wierzysz w cokolwiek innego, jesteś w błędzie. Obudźcie się, owce!

0 0 głosowanie Artykuł Ocena