Trwa ładowanie proszę czekać ...

Jak skręcić jointa z Die Antwoord: Onion Blunt

21 stycznia 2022

Może to brzmi obrzydliwie, ale nie możesz tego odrzucić, dopóki nie spróbujesz. A Die Antwoord jest twórcą tego szalonego pomysłu!

Południowoafrykańscy mega-celebryci Die Antwoord podarowali swoim fanom wideo tutorial, jak skręcić cebulowego blanta w klipie osadzonym w chwytliwej ścieżce dźwiękowej. Jeszcze w sierpniu 2016 roku lokalni muzycy i eksperci od daggi uruchomili własną linię produktów ziołowych o nazwie Zef Zol. Para przesłała w zeszłym roku na 420 i dopingowała do Weed Celebration Day

.

Die Antwoord: Geniusze z RPA

rozwijamy również: -ZEF ZOL LIP BALM (trwa 9 minut, aby kopnąć) -ZEF ZOL CHOCOLATES -ZEF ZOL RAINBOW CANDY (mój ulubiony) -ZEF ZOL MOUTH SPRAY (1 spray kopie jak 1 hit) plus wiele innych ekscytujących produktów ZZ, w tym GOLDEN ZEF ZOL BLUNT RAPS, które są wykonane z czystego złota te złote babiez r trochę na da drogiej stronie, ale ... zasługujesz na to! bo zasłużyłeś na to! ???? wszystkie nasze inne produkty ZEF ZOL są ładne i niedrogie i wkrótce dostępne w sklepie z ziołami blisko ciebie! (jeśli mieszkasz w Kalifornii, Nevadzie, Kolorado, Oregonie i kilku innych stanach USA, o których zapomniałem, bo... jestem najebany????)

A post shared by NINJA (@zef_alien) on Aug 16, 2016 at 10:46pm PDT

Jeśli jest jedna rzecz, którą można powiedzieć o Die Antwoord z całą pewnością, to to, że główni członkowie Ninja i Yolandi Visser poruszają się w rytm własnego bębna. Wykorzystując swoje unikalne brzmienie i abrazyjne podejście, południowoafrykański duet rave-rapowy rozprzestrzenił ruch 'zef' na całym świecie. Niemniej jednak, jest to afrykańska kontrkultura skupiona na reprezentowaniu swojego prawdziwego "ja" poprzez muzykę, ubrania i myśli, w zasadzie nie dbając o to, co inni myślą o tobie lub twoim stylu. Co jest idealne dla społeczności marihuany.

Duet współpracował z firmą Natural Cannabis z Północnej Kalifornii, dostawcą produktów z medycznej marihuany. Stworzyli linię produktów z konopi, w której skład wchodzą vapy, wkłady do vapów, czekoladki, balsamy do ust i wiele więcej.

A teraz możesz nauczyć się nowej sztuczki z bluntem w ich popularnym teledysku:

0 0 głosowanie Artykuł Ocena