Trwa ładowanie proszę czekać ...

Recenzja filmu "Ósma klasa" z Robem Fee

26 stycznia 2022

Rob Fee otrzymuje wczesne spojrzenie na film Bo Burnham, Eighth Grade.

Jeśli oglądasz go po raz pierwszy... to co robiłeś ze swoim życiem? Do tej pory było to marnotrawstwo. To co tu robimy, to bierzemy wszystkie nowe filmy, jak tylko wyjdą. Oglądamy je i mówimy, co naszym zdaniem ci się spodoba. Niekoniecznie czy będzie dobry czy zły, ale czy

"to będzie koszmar do oglądania, gdy jesteś na haju".

Co jest bardzo przydatną wiedzą! W zeszłym tygodniu widziałem Teen Titans Go! To the Movies, więc w tym tygodniu, aby utrzymać młodzieżowy temat, obejrzałem Eighth Grade, film komika Bo Burnhama. I to jest tak dobre, że aż frustrujące. Jego (Burnhama) standup jest hit lub miss dla mnie w czasach, Myślę, że jest naprawdę inteligentny, ale to nie zawsze dla mnie, co jest w porządku.

"Ten film jest tak przejmujący i dobry, że jesteś zirytowany tym, jak dobry jest".

Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że bycie zabawnym nie polega tylko na tym, że jesteś dobry w żartach! To jest jeden z tych filmów, kiedy oglądasz go i on odzwierciedla tak wiele z twoich własnych doświadczeń. Wtedy zdajesz sobie sprawę, jak to jest teraz i uświadamiasz sobie "o mój Boże", to jest inny świat niż wtedy, kiedy ja byłem w tym wieku.

To genialny, fantastyczny film. To nie jest letni przebój kinowy. Nie jest to Transformers 19...ale jest dobry.

Podsumowanie filmu "Ósma klasa

Eighth Gra de to amerykański komediodramat z 2018 roku napisany i wyreżyserowany przez Bo Burnhama, w jego pełnometrażowym debiucie reżyserskim. Fabuła podąża za ósmoklasistką, graną przez Elsie Fisher, która zmaga się z zakończeniem ostatniego tygodnia zajęć przed wyruszeniem do szkoły średniej. Film miał premierę 19 stycznia 2018 roku, w ramach sekcji U.S. Dramatic Competition na Festiwalu Filmowym Sundance 2018.[2] Został wydany w Stanach Zjednoczonych 13 lipca 2018 r.[3]

Film otrzymał uznanie od krytyków, z pochwałami dla scenariusza i reżyserii Burnham oraz występu Fishera.

Kim jest Rob Fee?

Rob Fee pasujący do niektórych murów z cegły.

Rob jest pisarzem i ogólnie miłą osobą pochodzącą z Harlan w stanie Kentucky. W 2011 roku wydał niezależnie album komediowy Grape Stomp, który zadebiutował na 1. miejscu komediowej listy przebojów iTunes, a który nagrał po godzinach w call center swojego przyjaciela. Następnie został zatrudniony jako producent segmentu w programie The Ellen Show. Pisał dla wielu sieci i publikacji, takich jak MTV, Comedy Central, IFC, VICE, CBS, Funny or Die, Playboy, Maxim, IGN, Epic Meal Time, National Lampoon, Taco Bell, SourceFed i dziesiątki innych. Opublikował również dwie książki za pośrednictwem Thought Catalog w 2015 roku oraz ponad 4000 artykułów i esejów online.

Oprócz pisania tekstów, występował w wielu serialach, takich jak Fox's Red Eye, TNA Wrestling, Movie Fights, Nuclear Family, SourceFed, Fox's Studio 11 i Machinima. Pomagał w prowadzeniu mediów społecznościowych dla wielu nagradzanych programów i marek, takich jak Breaking Bad, Fargo, Wilfred, DiGiorno Pizza, White Castle i Tidy Cat.

Jego prace były prezentowane w CNN, Fox, MSNBC, ABC News, Fox Sports i wielu innych. Poza tym wszystkim jest także pełnoetatowym łowcą Pokemonów wraz z synem Jacksonem.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena